Березень 2012р

Порядок денний  засідання виконавчого комітету

1. . Про заходи по відзначенню на території населеного  пункту 67-ої річниці з      Дня Перемоги  у Великій  Вітчизняній війні   1941-1945років.
  2.  Про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 17.11.2011р №115 «Про результати фінансово-господарської діяльності комбінату комунального  підприємства».
  3. Про подання  Тиврівського  РВ УМВС “Про усунення причин та умов, які сприяли вчиненню злочину”.
  4. Про надання матеріальної допомоги .
  5. Про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради  від 21.02.2012р  №6 «Про доповідну записку організаційного відділу апарату райдержадміністрації про огляд протоколів засідань виконавчих комітетів сільських,селищних, міської рад за 4 квартал  2011 року»
  6. Про видачу свідоцтва про  право власності  на об’єкти нерухомого майна.
  7. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

8. Про надання дозволу на встановлення вказівника.

9. Про проведення акції «За чисте довкілля»,Дня довкілля,двомісячника  по благоустрою, озелененню та санітарній очистці селища