Березень 2012р

Порядок денний  засідання виконавчого комітету 29.03.12р.

1. Про заходи по відзначенню на території населеного  пункту 67-ої річниці з            Дня Перемоги  у Великій  Вітчизняній війні   1941-1945років.

2. Про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 17.11.2011р №115 «Про результати фінансово-господарської діяльності комбінату комунального  підприємства».

3.Про подання  Тиврівського  РВ УМВС “Про усунення причин та умов, які сприяли вчиненню злочину”.

4.Про надання матеріальної допомоги та адресних виплат.

5. Про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради  від 21.02.2012р  №6 «Про доповідну записку організаційного відділу апарату райдержадміністрації про огляд протоколів засідань виконавчих комітетів сільських,селищних, міської рад за 4 квартал  2011 року»

6. Про видачу свідоцтва про  право власності  на об’єкти нерухомого майна.

7. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.

8.Про надання дозволу на встановлення вказівника.

9.Про проведення акції «За чисте довкілля»,Дня довкілля, двомісячника  по благоустрою, озелененнюта санітарній очистці селища.

10.Про план роботи виконкому селищної ради на ІІ квартал 2012 року.