Березень 2013р

Порядок  денний

засідання виконавчого комітету 11 березня 2013року

1. Про затвердження плану заходів,щодо проведення благоустрою та покращення зовнішнього вигляду смт Тиврів, на 2013 рік .

2.Про знесення сухостійних  та аварійних дерев в центральному парку.

Додаток № 1 до рішення  виконкому від 11.03.2013р №18

Порядок        денний

1. Про заходи по відзначенню на території населеного  пункту 68-ої річниці з Дня Перемоги  у Великій  Вітчизняній війні   1941-1945років.
  2. Про заборону перебування неповнолітніх дітей у нічних клубах, закладах дозвілля та громадського харчування на території Тиврівської селищної ради.
  3. Про  роботу торгівельних підприємств, закладів громадського харчування, дискотек,  розташованих на території  селищної  ради, з питань дотримання вимог законодавства України.
  4. Про план роботи виконкому селищної ради на ІІ квартал 2013 року.
  5. Про надання матеріальної допомоги .
  6. Про надання дозволу на підключення до центрального водогону.
  7. Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради від 28.02.2013р №7«Про стан розгляду звернень громадян у Тиврівській селищній раді, які надійшли у виконком селищної ради протягом  2012р.»
  8. Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради від  28.02.13р №16 «Про доповідну записку організаційного відділу апарату райдержадміністрації про огляд протоколів засідань виконавчих комітетів сільських,селищних, міської рад за 4 квартал  2012року.»