Березень 2016 року

Порядок     денний

1.Про затвердження плану заходів,щодо проведення благоустрою та покращення зовнішнього вигляду смт. Тиврів на 2016 рік.

додаток 1 до рішення 18

2.Про заходи по відзначенню на території населеного пункту 71-ої річниці з Дня Перемоги  у  Другій світовій  війні .

3.Про комісію з приймання-передачі картотеки   з     питань    реєстрації фізичних осіб

4.Про знесення сухостійного, аварійного дерева.

5.Про взяття на  квартирний  облік для отримання житла.

6.Про надання матеріальної допомоги .

7.Про надання матеріальної допомоги .

8.Про надання згоди на  передачу  Тиврівській  селищній раді        функції замовника об’єкта незавершеного будівництва «Центральна  районна лікарня смт.Тиврів»

9.Про надання дозволу на виготовлення  робочого проекту «Капітальний  ремонт  мереж водогону з заміною металевих на поліетиленові труби від водозапірної свердловини  № 3 «Василівське поле»  до водонапірної башти по вул.Тиверська (Леніна),111 в смт.Тиврів Тиврівського району , Вінницької області»

10. Про встановлення дорожніх  знаків.