Червень 2012р

1. Про заходи по соціальному захисту найменш забезпечених верств населення.

2. Про стан охорони здоров’я на території селища.

3.Про план роботи виконкому селищної ради на ІІІ квартал 2012 року.

4.Про надання матеріальної допомоги .

5.Про  надання дозволу на здійснення торгівельної діяльності та погодження  режиму роботи.

6.Про  надання дозволу на розміщення об»єкту торгівлі (АЗС).

7.Про подання  Тиврівського  РВ УМВС “Про усунення причин та умов, які сприяли вчиненню злочину”.

8.Про подання  Тиврівського  РВ УМВС “Про усунення причин та умов, які сприяли вчиненню злочину”.

9.Про подання  Тиврівського  РВ УМВС “Про усунення причин та умов, які   сприяли вчиненню злочину”.

10.Про надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з   небезпечними відходами.

11.Про видачу дублікатів свідоцтв про  право власності .

12.Про надання дозволу на розчистку охоронних зон.

13.Про надання дозволу на підключеннядо центрального водогону.

14.Про видачу свідоцтв про  право власності  на об’єкти нерухомого майна.

15.Про  надання дозволу на розміщення об’єкту торгівлі-аптеки та погодження  режиму роботи.

16.Про доповідну записку організаційного відділу апарату райдержадміністрації про огляд протоколів засідань виконавчих комітетів сільських,селищних, міської рад за І квартал  2012року.

17. Про відведення місць та обладнання стендів і дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах депутатів України 28 жовтня 2012року.