Грудень 2012р

Порядок денний

1.Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за  2012р.

2.Про  проект ’’Програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади смт. Тиврів на 2013 рік’’.

3.Про проект  бюджету Тиврівської селищної ради на 2013 рік.

4. Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради від 28.11.2012р №103 «Про стан дотримання правопорядку на території  селищної ради.»

5.Про план роботи виконкому селищної ради на 1 квартал 2013 року.

6.Про доповідну записку організаційного відділу апарату райдержадміністрації про огляд протоколів засідань виконавчих комітетів сільських,селищних, міської рад за ІІІ квартал  2012року.

7. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт  де  будуть відбувати засуджені кримінальне покарання у вигляді громадських робіт в 2013 році.

8. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт на яких можуть відбувати порушники, яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт в 2013 році.

9. Про видачу свідоцтв про  право власності  на об’єкти нерухомого майна, що належать юридичним особам.

10. Про видачу свідоцтв про  право власності  на об’єкти нерухомого майна,що належать фізичним особам.

11. Про видачу дубліката свідоцтва про право  власності .

12.Про надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами Тиврівському будинку-інтернату геріатричного профілю.

13.  Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради від 28.11.2012р №102 «Про стан розгляду звернень громадян у Тиврівській селищній раді, які надійшли у виконком селищної ради протягом 9 місяців 2012р.»