Грудень 2016 року

Порядок     денний

1. Про проект  бюджету Тиврівської селищної ради на 2017 рік.

2. Про стан дотримання правопорядку на території селищної ради за 2016рік.

3.Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт  на яких можуть відбувати порушники, яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт в 2017 році.

4. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт   де  будуть відбувати засуджені кримінальне покарання у вигляді громадських робіт в 2017 році.

5. Про затвердження заходів щодо  попередження та ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій на території Тиврівської селищної ради  на 2017 рік.

6.Про план роботи виконкому селищної ради на  І квартал 2017 року.

7.Про надання матеріальної допомоги .

8.Про заборону перебування неповнолітніх осіб у  закладах дозвілля та громадського харчування на території Тиврівської селищної ради.

9.Про  роботу торгівельних підприємств, закладів громадського харчування, дискотек,  розташованих на території  селищної  ради,з питань дотримання вимог законодавства України.

10.Про ’’Програму соціально- економічного  розвитку територіальної громади смт. Тиврів на 2017 рік’’.

11.Про звільнення від пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.