Квітень 2014р

Порядок      денний

1. Про хід виконання бюджету селищної ради за  І квартал 2014 року.

2. Про стан розгляду звернень громадяну Тиврівській селищній раді, які надійшли у виконком селищної ради протягом   І кварталу 2014р.

3. Про розподіл обов’язків між членами виконкому.

4. Про заборону перебування  неповнолітніх осіб у  закладах дозвілля та громадського харчування на території Тиврівської селищної ради.

5. Про  роботу торгівельних підприємств, закладів громадського харчування, дискотек,  розташованих на території  селищної  ради,з питань дотримання вимог законодавства України.

6.Про затвердження тарифів на послуги теплопостачання у смт Тиврів

7. Про   фінансово  -  господарську діяльність Тиврівського ККП.

8. Про надання матеріальної допомоги .

9.Про створення комісії по вивчення питання щодо визначення місця стоянки.

10. Про  присвоєння  порядкових номерів об’єктам нерухомого майна

11. Про затвердження акту приймання - передачі 3-х квартир  в 4-х   квартирному  житловому будинку.

12. Про надання дозволу на підключеннядо центрального водогону.

13. Про  надання дозволу на здійснення торгівельної діяльності та  погодження  режиму роботи.

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.12.86р      №181«Про наслідки проведення нумерації будинків в смт.Тиврів.»