Листопад 2012р

Порядок     денний

1.Про стан розгляду звернень громадяну Тиврівській селищній раді, які надійшли у виконком селищної ради протягом 9 місяців 2012р.

2. Про стан дотримання правопорядку на території  селищної ради.

3. Про створення пункту збору  мобілізації  людських та транспортних ресурсів Тиврівської селищної ради.

4. Про розподіл обов’язківміж членами виконкому.

5. Про створення комісії виконавчого комітету по вивченню питання про розміщення мереж таксомоторних стоянок.

6.Про написання та видачу довідок   у виконкомі Тиврівської селищної ради

7.Про подання  Тиврівського  РВ УМВС “Про усунення причин та умов, які сприяли  вчиненню злочину”.

8.Про прийняття в комунальну власність територіальної громади відомчого житлового фонду.

9. Про видачу свідоцтв про  право власності  на об’єкти нерухомого майна, що належать фізичним особам.

10. Про видачу свідоцтв про  право власності  на об’єкти нерухомого майна що належать юридичним особам.

11.Про надання дозволу на підключення до центрального водогону.

12. Про надання дозволу на санітарну розчистку дерев.