Лютий 2012р

Порядок денний     засідання виконавчого комітету  21 лютого 2012року

1. Про стан розгляду звернень громадян у Тиврівській селищній раді, які надійшли у виконком селищної ради протягом 2011р.
  2. Про доповідну записку організаційного відділу апарату райдержадміністрації про огляд протоколів засідань виконавчих комітетів сільських,селищних, міської рад за 4 квартал  2011 року.
  3. Про хід виконання рішення виконавчого  комітету від 17.11.2011р №11 «Про роботу в галузі земельних відносин  та охорони навколишнього    природного середовища».
  4. Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради  від  17.11.2011р №125 «Про вжиття невідкладних   заходів по профілактиці  сказуна території селищної ради.».
  5. Про подання  Тиврівського  РВ УМВС “Про усунення причин та умов, які сприяли вчиненню злочину”.
  6. Про надання матеріальної допомоги  та адресних виплат.
  7. Про видачу свідоцтв про  право власності  на об’єкти нерухомого майна .
  8.  Про погодження отримання дозволу на реконструкцію.
  9.  Про надання дозволу на розміщення базової станції ПРАТ «Київстар» в межах смт.Тиврів.
  10.  Про погодження режиму роботи аптеки.
  11.  Про виконання критичних зауважень, висловлених на загальних зборах   громадян за місцем проживання.
  12.