Лютий 2013р

Порядок денний

1. Про стан розгляду звернень громадян у Тиврівській селищній раді, які надійшли  у виконком селищної ради протягом  2012р.
  2. Про затвердження Положення про  порядок  надання одноразової адресної матеріальної допомоги незахищеним верствам населення  смт.Тиврів,які опинилися в складних життєвих обставинах.
  3. Про надання матеріальної допомоги .
  4. Про виконання критичних зауважень, висловлених на загальних зборах громадян за місцем проживання.
  5. Про визнання  права власності на житловий будинок.
  6. Про погодження отримання дозволу на проведення капітального ремонту.
  7. Про надання дозволу на зрізання дерев.
  8. Про надання дозволу на розчистку охоронних зон
  9. Про затвердження складу адміністративної комісії виконавчого комітету Тиврівської селищної ради та Положення про адміністративну комісію.
  10. Про доповідну записку організаційного відділу апарату  райдержадміністрації про огляд протоколів засідань виконавчих комітетів сільських,селищних, міської рад за 4 квартал  2013року.
  11. Про деякі питання, пов'язані з веденням Державного реєстру речових    прав на нерухоме майно на території  смт.Тиврів.