Відомості з Держреєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в електронному вигляді

З використанням електронного цифрового підпису платники податків можуть отримати відомості з Держреєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. В допомогу платникам податків ДФС України запровадила саме такий новий електронний сервіс.

Валерій Коровій: «Проект DESPRO є показовим у тому, наскільки ефективно можна реалізовувати ініціативи на місцях»

Сьогодні, 4 листопада, відбулася офіційна зустріч голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія з керівництвом Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Свою роботу на території області команда DESPRO розпочала понад 7 років тому, і, як відзначив очільник Вінниччини Валерій Коровій, сьогодні це найбільш вдалий проект, який реалізується на теренах регіону, особливо в питаннях співпраці із сільськими та селищними громадами.