Тренінг на тему: «Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення».

На базі ІРЦ Тиврівської сільської ради практичним психологом Мосієнко С.А. для працівників ІРЦ було проведено тренінг на тему: «Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення».

Актуальні питання

Постійне підвищення своєї майстерності та участь у семінарах, конференціях є невід'ємною частиною роботи кожного педагога.  Працівники Інклюзивно-ресурсного центру Тиврівської селищної ради постійно беруть участь у заходах спрямованих на їх професійний ріст. Під час даних заходів спеціалісти знайомляться з актуальними питаннями сучасної спеціальної освіти та особливостями корекційної роботи.

ЧЕЛЕНДЖ ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ «МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ»

23 квітня Будинок дитячої та юнацької творчості Тиврівської селищної ради разом з Радою старшокласників «Лідер» провели челендж присвячений Дню довкілля #мені_не_байдуже.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ТИВРІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ