Ботулізм - смертельна загроза!

Щороку на Вінниччині реєструються випадки захворювання на ботулізм, що змушує Держпродспоживслужбу вкотре нагадувати населенню про основні заходи з профілактики смертельного захворювання.

Профілактика гострих кишкових інфекційних захворювань!

Питання профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь завжди було актуальним, а наразі, в зв’язку з вимушеним переміщенням населення та настанням теплої пори року, воно постало особливо гостро.

«Карта захисних споруд на Вінниччині»

На сайті  ГУ ДСНС України у Вінницькій області викладено інформацію, де можна буде сховатись в Вінниці та області у разі війни. Нехай ця інформація Вам не знадобиться, але в світлі останніх подій, це потрібно знати кожному.

«Гриби –це небезпечно!»

Для багатьох з нас гриби – це споконвічні українські ласощі. І це не дивно. Гриби – цінні продукти харчування, мають добрі смакові властивості. За поживними якостями вони близькі до овочів. Деякі вчені навіть вважають, що вони рівноцінні м’ясу та яйцям. Але в грибах зосередились дві основні властивості природи – її блага та небезпека для людини.

Інформація про Службу у справах дітей Тиврівської селищної ради

Основними завданнями служби у справах дітей Тиврівської селищної  ради є:    - реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень та злочинів;   - розроблення і здійснення самостійно або разом з відповідними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;  - забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми;