Якість води поверхневих водойм

Вода в нашому житті займає важливу роль. В результаті  нераціональної людської діяльності вона може забруднюватись. Шкідливі хімічні  речовини можуть потрапляти до води поверхневих водойм. А оскільки значна кількість людей в селах використовує воду з криниць – вона також може забруднюватись. Все це в кінцевому підсумку  може погіршувати стан здоров’я та зменшувати опірність організму до хвороб.

Як Ґрунт впливає на здоров'я людини?

Ґрунт є найскладнішим біоматеріалом на планеті через складну архітектуру та мільярди мікробів із надзвичайною біотичною різноманітністю.

«Гриби –це небезпечно!»

У Вінницькій області горе-мати назбирала в лісі грибів, серед яких виявилися й отруйні та приготувала з них страву. Стравою жінка нагодувала своїх дітей. Коли дітям стало зле, мати не звернулася до лікарні для надання дітям кваліфікованої медичної допомоги, а зайнялася самолікуванням. Після госпіталізації дітей до лікарні підозрювана не повідомила медиків, що годувала їх грибами. Час було втрачено та двоє малолітніх дітей віком 4 та 12 років померли.

Якщо Ви пережили сексуальне насилля під час війни – ДОПОМОГА ПОРУЧ!!!!!

Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни. Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.