У 2022 році 18 тисяч громадян працевлаштувалися за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості

Протягом 2022 року до обласної служби зайнятості за пошуком роботи звернулось 51,0 тис. осіб, з них – 46,3 тис. осіб мали статус безробітного. Це на 16,6 тис. осіб менше, ніж в минулому році.

Щодо опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє, що Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводиться опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

ДОВІДКА-ЗВІТ Старшого дільничного офіцера поліції СПД №1 ВП №2 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області капітана поліції Чернати Василя Леонідовича

Шановні громадяни, на даний час залишається актуальна проблема криміногенної обстановки, як в цілому в Україні, так і на території  Тиврівської ТГ.