Серпень 2012

Порядок денний

1. Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за 1 півріччя 2012р.

2.Про  замовлення проектно-кошторисної документації на будівництво резервної свердловини  по вул. Котовського.

3.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення  реконструкції доріг вул.Чернишевського,Котовського, Шевченка, Леніна, Першотравнева  в смт.Тиврів.

4.Про заходи по відзначенню на території селищної ради 21-ї річниці незалежності України.

5.Про надання матеріальної допомоги .

6.Про надання дозволу на підключеннядо центрального водогону.

7.Про встановлення дорожніх знаків.

8. Про видачу свідоцтв про  право власності  на об’єкти нерухомого майна.

9.Про надання дозволу на виготовлення  проектно-кошторисної документації на  проведення  реконструкції дороги по  вул.Гоголя  в смт.Тиврів.

10. Про видачу дубліката свідоцтва про  право власності .

11.Про доповідну записку організаційного відділу апарату райдержадміністрації про огляд протоколів засідань виконавчих комітетів сільських,селищних, міської рад за ІІ квартал  2012року.