Січень 2014р

1. Про хід виконання бюджету селищної ради за 2013 рік.

2.  Про стан розгляду звернень громадяну Тиврівській селищній раді, які надійшли у виконком селищної ради протягом   2013р.

3. Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за  2013рік,стратегії розвитку Тиврівської територіальної громади на період до 2020 року.

4. Про внесення змін до рішення виконкому №12 від 21.01.2004 р  “Про прийняття  в комунальну власність житлового будинку.”

5. Про організацію діяльності, пов'язану із захистом прав  та інтересів недієздатних та обмежено дієздатних осіб,які потребують опіки та піклування.

6. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт на яких можуть відбувати порушники, яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт в 2014 році.

7.  Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт  де  будуть відбувати засуджені кримінальне покарання у вигляді громадських робіт в 2014 році.

8.  Про план роботи виконкому селищної ради на 1 квартал 2014 року.

9. Про надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з побутовими відходами.

10.Про затвердження плану заходів,щодо проведення благоустрою та покращення зовнішнього вигляду смт. Тиврів, на 2014 рік.

додаток до рішення №10

11.Про  присвоєння та затвердження порядкових номерів об’єктам нерухомого майна.