Січень 2015р

1. Про хід виконання бюджету селищної ради за 2014 рік.

2. Про проект  бюджету Тиврівської селищної ради на 2015 рік.

3. Про  хід виконання програми соціально-економічного  розвитку територіальної громади за  2014рік,стратегії розвитку Тиврівської територіальної громади на період до 2020 року.

4. Про   ’’Програму соціально-економічного  розвитку територіальної громади смт. Тиврів на 2015 рік’’.

5. Про стан розгляду звернень громадяну Тиврівській селищній раді, які надійшли у виконком селищної ради протягом   2014року.

6. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт на яких можуть відбувати порушники,  яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт в 2015 році.

7. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт  де  будуть відбувати засуджені кримінальне покарання у вигляді громадських робіт в 2015 році.