Січень 2016р

Порядок  денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради  за   2015р.

2.Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за  2015рік.

3.Про комісію з питань закупівлі житла для членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

4.Про план роботи виконкому селищної ради на  І квартал 2016 року.

5.Про взяття на облік для отримання квартири.

6.Про затвердження переліку об’єктів та видів робітна яких можуть відбувати порушники,яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт в 2016 році.

7.Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт де  будуть відбувати засуджені кримінальне покаранняу вигляді громадських робіт в 2016 році.

8.Про надання матеріальної допомоги .

9.Про надання матеріальної допомоги .

10.Про надання дозволу на підключення до центрального водогону.

11.Про опікунську раду при виконавчому комітеті   Тиврівської  селищної  ради.

12. Про заходи по збереженню від пошкодження кабельних ліній зв’язку на території селищної ради

13.Про  присвоєння  порядкового номера об’єкту нерухомого майна.