Січень 2017 року

Порядок     денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради  за   2016рік.

2. Про проведення комплексу протипожежних заходів та  попередження  загибелі   людей  під  час  пожеж на  території  Тиврівської  селищної   ради.

3.Про запобігання загибелі людей на водних об’єктах,  розташованих    на    території Тиврівської   селищної  ради.

4. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт на яких можуть відбувати порушники, яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт в 2017 році.

5. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт  де  будуть відбувати засуджені кримінальне покарання у вигляді громадських робіт в 2017 році.

6.Про надання матеріальної допомоги .

7.Про оренду об’єкта  нерухомого майна нежитлового приміщенняавтовокзалу, що знаходиться  за адресою смт.Тиврів, вул.Жовтнева,5 та є комунальною власністю територіальної громади смт.Тиврів.