Травень 2013р

1. Про стан дотримання правопорядку на території  селищної ради.
  2. Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради від  25.04.13р №29 «Про стан розгляду звернень громадян у Тиврівській селищній раді, які надійшли у виконком селищної ради протягом   І кварталу 2013р.»
  3. Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради від  26.03.13р №20 «  Про заходи по відзначенню на території населеного  пункту 68-ої річниці з Дня Перемоги  у Великій  Вітчизняній війні   1941-1945років.»
  4. Про надання матеріальної допомоги .
  5.  Про взяття на облік для отримання квартири.
  6.  Про присвоєння порядкового номера об’єкту нерухомого майна.
  7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.11.2011р №109 « Про утворення комісії з питань поводження з безхазяйними відходами при виконкомі  селищної ради.»
  8. Про надання дозволу на прийняття майна у власність на користь малолітніх дітей