Травень 2014р

Порядок        денний

1. Про стан виконавської дисципліни у виконавчому   комітеті        Тиврівської  селищної ради   за 4 місяці  2014 року.
  2. Про заходи по соціальному захисту найменш забезпечених верств населення.
  3. Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради від   31.03.2014р.   №20 «Про  заходи по відзначенню на території населеного  пункту 69-ої річниці з Дня Перемоги  у Великій  Вітчизняній війні   1941-1945років.»
  4.  Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради від  22.04.2014р.    №31«Про стан розгляду звернень громадян у Тиврівській селищній раді, які надійшли у виконком селищної ради протягом   І кварталу 2014р.
  5. Про хід виконання  рішення виконавчого комітету селищної ради від 06.02.2014р    №13 «Про стан дотримання правопорядку на території  селищної ради.»
  6.  Про призначення уповноваженої  особи від селищної ради.

7.  Про знесення фаутних, сухостійних, аварійних дерев по вулицях  Леніна, Шевченка, Комсомольській,Набережній та в районі автостанції.

8.  Про зміну  порядкових номерів житловим будинкам.

9.  Про  присвоєння  порядкового номера об’єкту  нерухомого майна.