Вересень 2014р

Порядок   денний

1. Про стан виконавської дисципліни у виконавчому   комітеті   Тиврівської  селищної ради   за 9 місяців  2014 року.

2. Про хід підготовки підприємств таустанов комунальної власності до роботи в осінньо –зимовий період.

3. Про   стан   фінансово  -  господарської діяльністі Тиврівського ККП.

4.Про надання матеріальної допомоги .

5.Про  надання дозволу на здійснення торгівельної діяльності та погодження  режиму роботи.

6. Про закріплення території обслуговування дітей та підлітків шкільного  віку.

7.Про хід виконання рішення  виконавчого комітету від 22.04.2014р №33 «Про заборону перебування неповнолітніх осіб у  закладах дозвілля та громадського харчування на території Тиврівської селищної ради.»

8.Про план роботи виконкому селищної ради на ІVквартал 2014 року.

9. Про надання дозволу на відключення квартири від системи централізованого теплопостачання.

10.Про присвоєння поштової  адреси .

11.Про посилення  протипожежного  захисту  на  підприємствах,організаціях, установах та   житлових будинків громадян на території  Тиврівської селищної ради.

12.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.