Порядок  денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради за  9 місяців  2016 року.

2.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

3.Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 22.12.2015 р. №16 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2016 рік».

4.Про внесення змін до  рішення 3 сесії  7 скликаннявід  22.12.2015 року № 22 «Про затвердження Програми"Про проведення культурно – освітніх  заходів у 2016 році"»

5.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

6.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок гр. Поповій  А.О.

7. Про  продовження терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Сольоному В.О.

8. Про надання на умовах оренди земельних  ділянок ТОВ «ЕКО- Мінерал».

9.Про припинення дії договоруоренди земельної ділянки  з гр. Прудником В.С.

10.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  Тлоці О.А.

11. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр.Франку О.А.

12.Про  відчуження   комунального майна Гідротехнічної споруди.

13.Про наміри надання в оренду частини будівлі автовокзалу  .