Положення про відділення надання соціальних послуг стаціонарного догляду в умовах цілодобового проживання

Основним видом діяльності відділення є забезпечення постійного або тимчасового проживання, повне державне утримання одиноких громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного  віку), хворих (з  числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм  групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та допомоги, стаціонарного догляду, соціально-побутових, соціально-медичних та інших соціальних послуг.

Адреса відділення: с.Красне, вул. Д.Нечая, буд 11А