14.01.2011 року

1.Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за 2010рік.
2.Про  програму  соціально-економічного розвитку територіальної громади смт. Тиврів на 2011рік.’’
3. Про хід виконання бюджету селищної ради за 2010 рік.
4. Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2011 рік.
5. Про затвердження Програми "Про проведення культурно – освітніх  заходів у 2011 році".
6. Про затвердження програми “Соціальний захист населення”.
7. Про звіт селищного голови про роботу виконкому селищної ради за  міжсесійний період  .
8. Про встановлення ставок плати за землю та орендної плати за землю на 2011 рік
9. Про встановлення ставок збору  за провадження деяких видів підприємницької  діяльності на 2011 рік.
10. Про встановлення ставок єдиного податку для самозайнятих фізичних осіб – підриємців на 2011 рік.
11. Про встановлення вартості фіксованого податку.
12. Про затвердження Положення про преміювання селищного голови та встановлення преміювання селищному голові на 2011рік.
13. Про утворення адміністративної комісії при виконкомі селищної ради.
14. Про створення комісії по захисту прав споживачів та затвердження положення про неї.
15. Про перелік основних питань, для розгляду на пленарних засіданнях селищної ради та виконавчого комітету  на 2011 рік.
16. Про встановлення на 2011рік пільгових ставок фіксованого податку підприємцям  з числа безробітних.
17. Про результати ревізії бюджету смт. Тиврів, використання бюджетних коштів у виконавчому комітеті Тиврівської селищної ради, стану збереження майна та використання бюджетних коштів установами, що утримуються за рахунок коштів селищного бюджету за період з 1 вересня 2009 року по 1 листопада 2010 року.
18. Про депутатський запит депутата селищної ради виборчого округу №18 Франко О.П.
19. Про надання дозволу на оформлення технічної документації державного акту на право власності на земельну ділянку
20. Про припинення права користування земельної ділянки.
21. Про утворення комісії з розмежування земель права державної і комунальної власності на території населеного пункту.
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну  ділянку.

23.Про надання дозволу на виготовлення експертної оцінки щодо викупу земельної ділянки