Порядок     денний    31 сесії 6 скликання

1. Про внесення  змін до рішення 26 сесії 6 скликання  від 07.02.2014р № 372 «Про  програму  соціально-економічного розвитку смт. Тиврів на 2014рік.»

2. Про хід виконання бюджету селищної ради за  І півріччя 2014 року.

3. Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

4. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

5.Про преміювання  селищного голови.

6.     Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

7.Про  затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

8.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки.

9.Про  виготовлення  проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки.

10.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості).

11.Про надання земельної ділянки у власність.

12.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної   ділянки.

13. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

14.Про внесення змін до окремих рішень та  продовження строку виготовленняпроектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок.

15. Про внесення змін до рішення 30сесії 6 скликання від 12.06.2014р №428 « Про  виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення   земельної ділянки.»

16.Про затвердження  тарифів на житлово -комунальні  послуги, що  надаються  Тиврівським ККП.

17. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

18.Про  впорядкування прилеглих територій об’єктів торгівлі,закладів громадського харчування, підприємств,організацій,установ розміщених на  території селищної ради.