Порядок   денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради за   2013 рік.

2.Про  хід виконання програми соціально-економічногота культурного розвитку територіальної громадиза  2013рік,стратегії розвитку Тиврівської територіальної громади на період до 2020 року.

3.Про звіт селищного голови про роботу виконкому селищної ради за   2013 рік.

4.Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2014 рік.

додаток №1

додаток №2

додаток №3-4

5.Про  програму  соціально-економічного розвитку смт Тиврів на 2014рік.

6. Про затвердження програми“Соціальний захист населення”.

7.Про затвердження Програми "Про проведення культурно – освітніх  заходів у 2014 році".

8.Про внесення змін до складу виконавчого комітету Тиврівської селищної ради.

9.Про встановлення плати батьків за харчування  дітей в дошкільному навчальному  закладі смт.Тиврів на 2014рік.

10.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок .

11.  Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки .

12.Про  поновлення дії договору оренди земельної ділянки.

13.Про наслідки розгляду акту перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог земельного законодавства.

14. Про виділення та направлення із вільного залишку коштів,який склався станом на 01 січня 2014 року.

15.Про преміювання  селищного голови.

16.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)та видачу свідоцтва про право власностіна нерухоме майно.

17.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

18. Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

19.Про  передачу майна з балансу Тиврівської селищної ради на баланс Тиврівського районного будинку культури.