Порядок    денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради за І півріччя 2017 року.

2. Про внесення змін до рішення 13 сесії селищної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. №147 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2017 рік».

3.Про  встановлення  на території Тиврівської селищної ради ставок  єдиного   податку для  самозайнятих фізичних   осіб - підприємців  на  2018рік.

Аналіз регуляторного впливу

4.Про встановлення податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2018рік.

Аналіз регуляторного впливу

5. Про встановлення на території Тиврівської селищної ради ставок земельного податку на 2018 рік.

Аналіз регуляторного впливу

6.Про перейменування посади апарату селищної ради.

7.Про наміри надання в оренду нежитлового  приміщення .

8.Про виготовлення  проектуземлеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. Маренюка   Д.А.

9.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної  ділянки  в натурі(на місцевості ) гр. Франко О.А.

10.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок  Ткачук Н.Л.

11.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  Герасимчук  Н.В.

12.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  ПАТ «Вінницяобленерго».

13.Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної  ділянки  в натурі(на місцевості ) гр. Фіщук Н.О.

14.Про  виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ПАТ «Вінницяобленерго  .