Порядок    денний

1.Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної  ради 6 скликання від 22.01.2015р   №515  «Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їх справляння»

2.Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної ради 6 скликання  від 22.12.2014р  №499 «Про встановлення плати батьківза харчування  дітей в дошкільному навчальному  закладі смт.Тиврів на 2015рік.».

3.Про делегування Тиврівській районній раді повноважень щодо управління Об’єднаним трудовим архівом Тиврівського району.

4.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

5.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

6.Про заборону проведення заходів та видовищ  з використанням піротехнічних виробів на території селища Тиврів.

7.Про звернення Верховної Ради щодо визнання Російської Федерації державою-агресором.

8.Про преміювання селищного голови.

9.Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

10.Про   надання дозволу на погодження розробки документаціїіз землеустрою щодо  відведення земельної ділянки.

11.Про  затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянкив натурі (на місцевості).

12.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

13.Про затвердження  тарифів на житлово -комунальні  послуги, що  надаються  Тиврівським ККП.

калькуляція асенізація

калькуляція водовідвелення

калькуляція обслуговування водопостачання

калькуляція відходи організації

калькуляція вода

калькуляція вивіз нечистот

калькуляція освітлення

калькуляція відходи населення

Аналіз регуляторного впливу до рішення Тиврівської селищної ради «Про затвердження  тарифів на житлово -комунальні  послуги, що  надаються  Тиврівським ККП»

14.  Про надання дозволу на виготовленняпроекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15.Про  затвердження Програми організації громадських робіт  та робіт тимчасового характеру на території Тиврівської селищної  ради на 2015 рік.

16.Про  продовження строку виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок.

17.Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки у Тиврівській селищній раді, матеріально-технічного  забезпечення Тиврівського районного сектору УДСНС України  у Вінницькій області на 2015-2016 роки.