Порядок  денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради за   9 місяців 2013 року.

2.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

3.Про затвердження  розпорядженьсекретаря селищної радивиданих в міжсесійний період.

4.Про  проект   Концепції  реформування місцевого  самоврядування  та  територіальної організації  влади  в  Україні.

5.Про затвердження Положення про надходження та використання коштів цільового фонду соціально-економічного  розвитку селища та благоустрою Тиврівської селищної ради.

6. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Тиврівської селищної ради.

7. Про преміювання  секретаря селищної ради.

8. Про додаткову оплачувану відпустку секретарю селищної ради  Левчук О.І.

9. Про внесення змін до рішення 15 сесії селищної ради  6 скликання від 28.12.2012 р. № 227 “ Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2013 рік”

10.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок .

11.Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

12. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

13.Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

14. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

15.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно .

16. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості) на умовах оренди .

17.Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

18.Про надання дозволу на розробку  технічної документації по виготовленню меж в натурі (на місцевості).

19.Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

20. Про  виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення   земельної ділянки.

21.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно .