28.12.2011р

1. Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за 2011рік.
  2. Про звіт селищного голови про роботу виконкому селищної ради за 2011рік .
  3. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо відведення   земельної ділянки в постійне користування.
  4. Про затвердження рішень виконавчого комітету.
  5. Про преміюванняселищного голови.
  6. Про програму зайнятості територіальної громади смт. Тиврова  на 2012рік.
  7. Про  внесення змін до постійних комісій селищної ради.
  8. Про встановлення ставок єдиного податкудля суб’єктів господарської діяльності– фізичних осіб у смт.Тиврів на 2012рік.
  9. Проперелік основних питань, для розгляду на пленарних засіданнях селищної ради та виконавчого комітету  на 2012 рік.
  10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо посвідчення права власності на земельну ділянку.
  11. Про визначення переліку  підприємств та інших об»єктів, на яких засуджені та правопорушники відбуватимуть покарання- громадські роботи.
  12. Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації із землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право власності  на земельну ділянку.
  13.  Про надання дозволу на розробку  технічної документації.
  14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право власності  на земельну ділянку.
  15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право власності на земельну  ділянку.
  16. Про затвердження технічної  документації та видачу державних  актів на право власності на земельні ділянки.
  17. Про надання дозволу на розробку  технічної документації.
  18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо посвідчення права оренди на земельну ділянку.
  19. Про затвердження технічної  документації.
  20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди .