Порядок   денний

1. Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 22.12.2015 р. №16 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2016 рік».

2.Про вступ до Вінницької обласної Асоціації  органів місцевого      самоврядування.

3.Про внесення змін до рішення 39 сесії 6 скликання від 25.09.2016року  №591  «Про затвердження  програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, демобілізованих  мешканців смт.Тиврів.»

4.Про  продовження терміну дії рішень Тиврівської  селищної ради   щодо  акцизного  та  транспортного податків  на  2017 рік.

5.Про  встановлення на території Тиврівської селищної ради ставок  єдиного   податку  для  самозайнятих фізичних   осіб - підприємців     на    2017    рік.

6.Про встановлення податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2017рік.

7. Про встановлення на території Тиврівської селищної ради ставок земельного податку на 2017 рік.

Аналіз регуляторного впливу до проектів рішень про встановлення ставок місцевих податків і зборів 2017р

8.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

9. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

10. Про преміювання  селищного голови.

11.Про затвердження Статуту комунального підприємства « Тиврівського комбінату комунальнихпідприємств» у новій редакції.

Статут ККП

12. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Бевзі С.Л.

13.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості ) гр. Підлісній Л.А.

14.Про   надання дозволу на погодженнярозробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Остапчуку С.В.

15.Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

16.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою  щодо встановлення в натурі (на місцевості)  меж земельних  ділянок гр. Шереметі  В.П.

17.Про розгляд звернення   Управління  Державної казначейської служби у Тиврівському районі

18. Про   надання дозволу на погодження розробки документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чернаті В.Л.