Порядок  денний     11 сесії 6 скликання  14 березня  2012р

1. Про надання дозволу на передачув оренду комунального майна .
  2. Про встановлення надбавки за вислугу років селищному голові Лісовому В.А.
  3. Про затвердження нормативу відрахувань до місцевого бюджету комунальними, унітарними підприємствами ,які належать до селищної комунальної власності, частини чистого прибутку (доходу) за  результатами фінансово-господарської діяльності у 2012році.
  4. Про затвердження рішень виконавчого   комітету.
  5. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо посвідчення права оренди на земельну ділянку.
  7. Про затвердження технічної документації щодо встановлення  меж земельної ділянки  (в натурі) на місцевості).
  8.  Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо  відведення   земельної ділянки в постійне користування.
  9. Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності  на земельну ділянку.
  10.  Про надали дозволу на проведення інвентаризації    та  розподілу території земельних ділянок.
  11. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою   земельної ділянки в постійне користування.
  12.  Про надання дотації з бюджету селищної ради житлово – комунальному господарству   на перекриття різниці між собівартістю та встановленими тарифами на житлово –- комунальні послуги.
  13. Про затвердження Порядку надання дотації з бюджету Тиврівської селищної ради житлово - комунальному господарству  смт. Тиврова на перекриття різниці між собівартістю та встановленими тарифами на житлово - комунальні послуги.
  14.  Про внесення змін до складу виконавчого комітету Тиврівської селищної ради.