Порядок      денний

1. Про внесення  змін та доповнень до рішення 1 сесії селищної ради 7 скликання від 05.11.2015 року № 7 «Про регламент роботи Тиврівської селищної ради 7 скликання».

2. Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 22.12.2015 р. №16 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2016 рік».

3.Про  внесення істотних змін до договору оренди приміщення,

що належить до комунальної власності від 28.12.2006 року шляхом
укладання додаткової угоди.

4.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

5.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

6.Про преміювання  селищного голови.

7.Про  продовження терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр.Сольоному В.О.

8.Про  затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянокв натурі (на місцевості) гр.Дяченку В.В.

9.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок  Брус Г.С.

10.Про  взяття на облік/чергу для виділення земельної  ділянки для  будівництва та обслуговування  житлового  будинку  та господарських споруд.

11.Про  затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної   ділянки гр.Каневу М.М.

12.Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

13.Про надання дозволу  на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок гр.Шаповал А.Й.

14.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок .

15.Про визнання п.1.2  рішення 5 сесії 5 скликаннявід 28.11.2006р  № 72«Про передачу земельних діляноку безоплатну приватну власність» таким , що втратило чинність.

16.Про резервування земельної ділянки  для учасників АТО.

17.  Про продовження терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Паламарчук В.В.