22 грудня 2017 року                                                смт. Тиврів

1.  Про внесення змін до рішення 13 сесії селищної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. №147 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2017 рік».

2.   Про умови оплати праці  селищного голови в 2018 році.

3. Про  програму  соціально-економічногорозвитку смт. Тиврів на 2018рік.

4. Про затвердження програми “ Соціальний захист населення Тиврівської селищної ради на 2018 рік”.

5. Про затвердження Програми "Про проведення культурно – освітніх заходів у 2018 році".

6. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

7. Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

8. Про встановлення плати батьків за харчування  дітей в дошкільному навчальному  закладі смт.Тиврів на 2018рік.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок гр. Брунському М.П.

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки гр. Карпенко Г.М. та гр. Романюк В.В.

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки гр. Коршунову Б.Л. та гр. Коршуновій В.Л.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельник Ю.Р.

13. Про внесення змін до рішення 1 сесії 6 скликання Тиврівської селищної ради від 18.11.2010 року за № 18.

14. Про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15. Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

16. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лончак В.П.

17. Про надання дозволу на проведення громадського слухання

18. Про надання дозволу на розробку плану зонування території земельної ділянки по вул. Забужжя, 4