1. Про хід виконання бюджету селищної ради за 9 місяців 2012 року.
  2. Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за 9 місяців 2012року.
  3. Про звіт селищного голови про роботу виконкому селищної  ради за  9 місяців 2012 року.
  4. Про затвердження рішень виконавчого комітету.
  5. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Тиврівської селищної ради.
  6. Про поновлення дії договору  оренди земельної ділянки.
  7. Про встановлення  ставок плати за землю та орендної плати за землю на 2013 рік.
  8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо       відведення земельної ділянки.
  9. Про затвердження технічної  документації.
  10.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право власності на земельну  ділянку.
  11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право власності  на земельну ділянку.
  12. Про надання дозволу на розробку  технічної документації.
  13. Про присвоєння  селищному голові Лісовому В.А. чергового восьмого рангу посадової особи місцевого самоврядування.
  14. Про прийняття в експлуатацію реконструйованого водогону та артезіанської свердловини в смт Тиврів по вул. Забужжя.
  15. Про внесення змін до селищного бюджету.