23 сесія 7 скликання

Порядок   денний

1. Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.
  2. Про затвердження рішень виконавчого комітету.
  3. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості ) гр. Березняк О.В.
  4. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості ) гр. Савельєву В.Ф.
  5. Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки  гр. Березюк А.В.
  6. Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості)  меж земельної  ділянки  гр.  Дорош О.С.
  7. . Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення              земельної ділянки  гр. Фабіянської Г.М.
  8.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок  Ткачук  В.П.