Порядок      денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради за І квартал 2017 року.

2. Про вступ до Асоціації  органів місцевого самоврядування « Ради Тиврівщини»

Статут Асоціації органів місцевого самоврядування "Ради Тиврівщини"

3.Про надання дозволу  на безоплатну передачу дров Тиврівському комбінату комунальних підприємств.

4. Програму поліпшення казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів  бюджетних коштів селищного бюджету на 2017-2018 роки.

5.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

6. Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

7. Про внесення змін до рішення 13 сесії селищної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. №147 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2017 рік».

8.Про внесення змін до складу виконавчого комітету Тиврівської селищної ради.

9.Про надання дозволу  на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості)  меж земельних  ділянок гр. Березняк О.В.

10.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки  гр. Березняк О.В.

11. Про відновлення та модернізацію споруд у парку смт.Тиврів.

12.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок  Савєльєву В.Ф.

13. Про внесення змін до договору оренди.

14. Про розгляд звернення   Управління  Державної казначейської служби у Тиврівському районі

15. Про розгляд звернення філії обласного правління ПАТ «Державного   ощадбанку України.»

16. Про  виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки гр. Крикуну Ю.В.

17. Про затвердження переліку земельних ділянок.  несільськогосподарського призначення, права оренди яких пропонуються для продажу на земельних торгах на території Тиврівської селищної ради.

18. Про наміри надання в оренду нежитлового  приміщення