Порядок  денний

1.Про хід виконання бюджету селищної ради за  І півріччя  2016 року.

2.Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 22.12.2015 р. №16 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2016 рік».

3.Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

4.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

5.Про преміювання  селищного голови з  нагоди  25 річниці  Незалежності України.

6.Про преміювання  селищного голови.

7.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) гр. Корлюзі К.М.

8.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних  ділянок гр. Тлоці О.А.

9.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр.Никитюк Л.М.

10.Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Бевзі С.Л.

11.Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

12.Про внесення змін до рішення  9 сесії 7 скликання від 12.07.2016року №106 «Про встановлення на території Тиврівської селищної ради ставок земельного  податку на 2017 рік.»

13.Про припинення дії договору оренди земельної ділянки гр.Колотіліної   Г.К.

14.Про припинення дії договору оренди земельної ділянки.

15.Про внесення змін до договору оренди.

16.Про внесення змін до рішення 35 сесії 6 скликання від 26.02.2015 р №537 «Про програму поліпшення  техногенної та пожежної безпеки у Тиврівській селищній раді, матеріально-технічного забезпечення Тиврівського районного сектору УДСНСУкраїни  у  Вінницькій області на 2015-2016 роки».

17.Про розгляд звернення   Управління Державної казначейської служби у Тиврівському районі

18.Про  розірвання договору оренди нежитлового приміщення  по вул. Жовтнева, 5

19.Про тендерний комітет  Тиврівської селищної ради.

20.Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель