Сторінка на стадії наповнення

ОГОЛОШЕННЯ про формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня» Тиврівської селищної ради

• Переглядів: 22

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017р. №1094, виконавчий комітет Тиврівської селищної ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня» Тиврівської  селищної ради.