Сторінка на стадії наповнення

Оголошення про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Тиврівській селищній раді

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року №364 "Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органу виконавчої влади, органі місцевого самоврядування", листа Вінницької обласної військової адміністрації від 22 червня 2023 року №32-р оголошується про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Тиврівській селищній раді (далі - Координаційна рада).

ОГОЛОШЕННЯ про формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня» Тиврівської селищної ради

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2017р. №1094, виконавчий комітет Тиврівської селищної ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня» Тиврівської  селищної ради.