Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року №364 "Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органу виконавчої влади, органі місцевого самоврядування", листа Вінницької обласної військової адміністрації від 22 червня 2023 року №32-р оголошується про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадської ідентичності при Тиврівській селищній раді (далі - Координаційна рада).

Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Тиврівській селищній раді є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприяє координації діяльності суб’єктів відносин у зазначеній сфері на території Тиврівської територіальної громади.

Запрошуємо надати свої кандидатури для формування персонального складу координаційної ради:

- представників громадських об’єднань ветеранів війни — учасників бойових дій, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, керівники громадських штабів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

- представників інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності

- представників місцевих медіа, дитячих і молодіжних друкованих видань патріотичного спрямування

- представників закладів освіти, закладів сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності, органів учнівського та студентського самоврядування, дитячих та молодіжних громадських об’єднань

- вчених, експертів, діячів освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представників підприємств, установ, організацій, діяльність яких спрямована на утвердження української національної та громадянської ідентичності

Звертаємо Вашу увагу на те, що до складу Координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, у тому числі громадського об'єднання ветеранів, та місцевого засобу масової інформації.

Члени координаційної ради беруть участь у її роботі на громадських засадах.

Строк повноважень складу Координаційної ради становить два роки.

Пропозиції щодо включення до складу координаційної ради подаються в електронній формі на офіційну електронну адресу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тиврівської селищної ради: tyvryvosvita@ukr.net  до 15 липня 2023 року включно.

Контактна особа – Єнютіна Олена Францівна, тел. 0982598446.