Порядок  денний

1. Про хід виконання бюджету селищної ради за І півріччя 2015 року.

2. Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

3. Про затвердження рішень виконавчого  комітету.

4.Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної ради 6 скликання від 22.01.2015 р. №502 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2015 рік».

5.Про встановлення на території  смт.Тиврів акцизного податку  з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та затвердження Порядку його справляння.

6.Про   норматив   відрахувань  частини   прибутку підприємств, установ та організацій,які належать до комунальної власності територіальної громади.

7.Про встановлення місцевих податків та затвердження Порядків їх справляння.

8.Про  затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянкив натурі (на місцевості).

9. Про  затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянкив натурі (на місцевості).

10.Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки.

11. Про надання  частини чергової щорічної основної відпустки селищному голові  Кицишину С.М.

12.Про преміювання  селищного голови.

13.Про  затвердження Програми енергозбереження у   смт.Тиврів  на 2015-2020роки.

14.Про надання дозволу на розробленняпроекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

15. Про  продовження терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки .

16.Про  наслідки розгляду заяв про виділення земельних  ділянок .