Порядок   денний

1.Про бюджет Тиврівської селищної  ради на 2017  рік.

2. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

3. Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період.

4.Про затвердження Програми розроблення генерального плану     смт.Тиврів, Тиврівського району Вінницької області.

5. Про надання дозволу  розробку генерального плану смт.Тиврів Тиврівської селищної ради.

6.Про затвердження звіту завідувача Тиврівського  дошкільного      навчального  закладу про   фінансово-господарську   діяльність    за   10 місяців  2016 року.

7.Про встановлення плати батьків за харчування  дітей в дошкільному  навчальному  закладі смт.Тиврів на 2017рік.

8.Про затвердження переліку об'єктів  комунальної власності          Тиврівської селищної ради.

9.Про встановлення надбавки за вислугу років  селищному голові Кицишину С.М.

10.Про преміювання  селищного голови.

11.Про умови оплати праці селищного голови в 2017 році.

12.Про продовження терміну виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   гр. Лончак В.П.

13. Про затвердження акту комісії з  вивчення земельних питань.   14.  Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр.Павлішину М.Й.

15.  Про  виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр.Юрчишену Ю.О.

16.Про  програму  соціально-економічного розвитку смт. Тиврів на            2017рік.

17.Про затвердження програми “Соціальний захист населення                  Тиврівської селищної ради на 2017 рік”.

18.Про затвердження Програми "Про проведення культурно –                   освітніх  заходів у 2017 році".