Порядок  денний

2.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

3. Про затвердження  розпоряджень селищного голови виданих в   міжсесійний період.

4. Про затвердження звіту начальника Тиврівського комбінату комунальних підприємств про   фінансово-господарську   діяльність підприємства  за  2015 рік .

5. Про затвердження Статуту комунального підприємства « Тиврів комбінат комунальних підприємств» у новій редакції.

Статут Тиврівського комбінату комунальних підприємств.

6. Про внесення змін  до штатного розпису  апарату  селищної ради .

7. Про надання  частини чергової щорічної основної відпустки селищному голові  Кицишину С.М.

8. Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, робіт та послуг.

9.Про внесення змін до складу  виконавчого комітету Тиврівської селищної ради.

10.Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) гр. Деми  Г.І.

11.Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 7 скликання від 22.12.2015 р. №16 «Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2016 рік».