Компенсація роботодавцям за працевлаштування безробітних квотних категорій

Уряд стимулює роботодавців працевлаштовувати зареєстрованих безробітних квотних категорій. За таке працевлаштування можна отримати компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Вимоги щодо облаштування громадських криниць

Найбільшим ризиком, що виникає під час споживання питної води та пов’язаний із станом здоров’я населення в області, названо мікробіологічне забруднення, підвищений вміст нітратів, заліза та низький вміст йоду, фтору і магнію, які є показниками фізіологічної повноцінності питної води і визначають адекватність її мінерального складу біологічним потребам організму та невідповідність санітарно-технічного стану джерел водопостачання санітарним  нормам і правилам.

ОХОРОНА ПРАЦІ У ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ

Організація виробничих процесів у малих фермерських господарствах суттєво відрізняється від організації виробництва у великих сільськогосподарських підприємствах та агрохолдингах. Це обумовлюється порівняно невеликими площами землі, що обробляються, та малою чисельністю працюючих. Проте, такі господарства в нашому регіоні складають значну частину всіх аграрних підприємств.

БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ!

Станом на 20 березня поточного року на водних об'єктах Вінницької області зареєстровано 10 нещасних подій (за такий самий період 2022 року виникло 3 події), під час яких загинуло 6 осіб, серед яких 1 дитина (3 особи загинуло в 2022 році, з них 3 дітей). Зокрема 6.02.2023 року в с. Клебань Тульчинського району на річці Сільниця виникла надзвичайна подія під час якої внаслідок пролому криги загинула 8-ми річна дитина, як з'ясувалось, під час повернення зі школи до дому по закінченню занять.

ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. Гарантуємо бойові зіткнення на передовій. Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем! ТИ МОЖЕШ САМ ОБРАТИ БРИГАДУ, ДО ЛАВ ЯКОЇ ХОЧЕШ ДОЛУЧИТИСЯ!