Порядок      денний

1. Про передачу на  баланс Тиврівського ККП реконструйованого водогону  з водонапірною вежою.
  2. Про передачу до спільної власності територіальних громад,сіл,селищ,міст Вінницької області майна територіальної громади смт.Тиврів.
  3. Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за І півріччя 2013року.
  4. Про затвердження рішень виконавчогокомітету.
  5. Про затвердження розпорядженьсекретаря селищної радивиданих в міжсесійний період.
  6. Про затвердження Положення про цільовий дорожній фонд Тиврівськоїселищної ради.
  7. Про преміювання  секретаря селищної ради.
  8. Про розгляд подання прокурораТиврівського району.
  9. Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.
  10. Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок.
  11. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок на умовах оренди.
  12.  Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.
  13. Про внесення змін до рішення 15 сесії селищної ради  6 скликання від 28.12.2012 р. № 227 “ Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2013 рік”