Порядок     денний

1. Про хід виконання бюджету селищної ради за   І квартал 2013 року.

2.Про Єдину комплексну правоохоронну програму  на 2013-2016 роки.

3.Про затвердження розпоряджень секретаря селищної ради виданих в міжсесійний період.

4.Про затвердження рішень виконавчого комітету.

5.Про надання дозволу на виготовлення   проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки.

6.Про утворення конкурсної комісії  щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та земельних торгів  на конкурентних засадах на території Тиврівської  селищної ради.

7. Про  затвердження технічної документації та видачу витягів із державного реєстру прав на нерухоме майно.

8.Про надання дозволу  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок .

9.Про внесення змін до складу виконавчого комітету Тиврівської селищної ради.

10. Про внесення  змін до рішення 13 сесії 6 скликання від 06.07.12р №198 «Про затвердження технічної  документації»

11.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

12.Про направлення вільних залишків бюджетних коштів.

13.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

14.Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

15. Про  затвердження технічної документації та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

16. Про виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17.Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів господарської діяльності  фізичних осіб у смт.Тиврів на 2014рік.

18.Про встановлення ставок збору  за провадження деяких видів підприємницької  діяльності на 2014 рік.

19.Про встановлення податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2014 рік.

20.Про встановлення ставок плати за землю та орендної плати за землю на 2014 рік.

21.Про преміювання  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради.

22. Про преміювання  секретаря селищної ради.

23.Про припинення дії договору оренди земельної ділянки.

24.Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)

25. Про міжбюджетні трансферти між місцевими бюджетами.

26.Про внесення змін до рішення 15 сесії селищної ради 6 скликання від 28.12.2012 р. № 227 “ Про бюджет Тиврівської селищної ради на 2013 рік”