ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про хід виконання програми соціально-економічного розвитку територіальної громади за 2017 рік.

2. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

3. Про затвердження розпорядженьселищного головивиданих в міжсесійний період

4. Про комплексну правоохоронну програму профілактики злочинності на території Тиврівської селищної ради Тиврівського району Вінницької області на 2018 - 2020роки у новій редакції .

Додаток до рішення

5. Про продовження терміну дії селищних програм.

6. Про оренду приміщення що належить до комунальної власності.

7. Про заключення додаткової угоди до договору оренди земельної  ділянки.

8. Про заключення додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Вінницягаз»

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стахміч Н.Г.

11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Байзан М.І. та гр. Байзан Н.В.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Карпенко Г.М. та гр. Романюк В.В.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Томашева О.М.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шеремета В.П.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Брунського М.П.